II Niedziela Zwykła (20.01.2019)

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prosimy w modlitwie Boga, aby chrześcijanie wszystkich wyznań: katolickiego, prawosławnego i protestanckiego dążyli do powrotu do jedności Kościoła.

2. W najbliższy wtorek, 22 stycznia w Panamie, w Ameryce Środkowej rozpoczynają się 34. Światowe Dni Młodzieży. Będą trwać do niedzieli, 27 stycznia. Spotkania młodych katolików z całego świata odbywają się pod przewodnictwem papieża co dwa-trzy lata. Zapoczątkowane zostały z inicjatywy Jana Pawła II w 1986 roku. Poprzednio przeżywaliśmy je z udziałem Ojca świętego Franciszka w Krakowie. Polecajmy w modlitwie młodzież całego świata, a także młodzież naszej parafii.

3. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

5. Drogim Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości oraz pielgrzymom – wszystkim czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws