III Niedziela Wielkanocna (05.05.2019)

1. Rozpoczął się maj - miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, a także odmawiania Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny w gronie rodziny czy mieszkańców wioski przy przydrożnych krzyżach, kapliczkach i figurkach Matki Bożej. W kościele nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 16.45, w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.

2. Dziś przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii. W białym tygodniu zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na nabożeństwa majowe i mszę św. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.30 odbędzie się uroczystość Komunii świętej rocznicowej. Dzieci gromadzą się w kościele na swoich miejscach tak jak podczas mszy pierwszokomunijnej o godz. 11.15. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzin w sobotę o godz. 9.00.

3. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

4. Składam serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na parafialne inwestycje. Bóg zapłać.

5. Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości, pielgrzymom - czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa na najbliższy tydzień. Szczęść Boże

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws