Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zgodnie ze zwyczajem zdejmuje się z krzyża procesyjnego czerwoną stułę oraz chowa figurkę Chrystusa Zmartwychwstałego. Za tydzień uroczystość Zesłania Dycha Świętego.

2. Rozpoczęliśmy czerwiec, w którym oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.30. O godz. 17 msza święta.

4. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

5. Składam serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. . Dziękujemy bardzo za ustawienie świeżych kwiatów przy ołtarzach. Bóg zapłać.

6. W minionym tygodniu odeszły do Boga z naszej wspólnoty parafialnej śp. Agnieszka Skowrońska i śp. Irena Dominiak. Polećmy je miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

7. Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości, pielgrzymom - czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws