XXXI Niedziela Zwykła (03.11.2-19)

1. Rozpoczął się listopad, miesiąc pamięci i modlitwy za zmarłych. Można nadal zamawiać wypominki całoroczne. Za polecanych zmarłych modlimy się w każdą niedzielę przed mszą św. o godz. 9 i 11.30.

2. Jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego „Idziemy”.

3. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. Dziękujemy bardzo za ustawienie świeżych kwiatów przy ołtarzach. Bóg zapłać. Za tydzień będziemy obchodzić XI Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Modlimy się za chrześcijan piętnowanych za wyznawanie wiary w Jezusa Chrystusa. W tym roku za pośrednictwem organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie wspomagać będziemy chrześcijan w Sudanie Południowym, w którym 7 mln ludzi goduje, 3,5 mln mieszkańców nie ma dachu nad głową a dzieci zmuszane są do działań zbrojnych. W kościołach całej Polski zorganizowana będzie zbiórka do puszek na ten cel.

4. Drogim Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości, pielgrzymom - czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws