II Niedziela Wielkiego Postu (08.03.2020)

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.30. Gorzkie żale w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.

2. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii. Zapraszamy.

3. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. Dziś w kościołach zbierane będą do puszek ofiary na pomoc chrześcijanom mieszkającym w krajach afrykańskich. Za tę pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W minionym tygodniu odszedł do Boga z naszej parafialnej wspólnoty śp. Sylwester Więckowski. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

6. Wszystkim Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości oraz pielgrzymom – czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu. Młodszym i starszym – wszystkim Paniom w Dniu Waszego Święta składamy serdeczne życzenia. Szczęść Boże.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws