IV Niedziela Wielkanocna (03.05.2020)

1. Rozpoczął się maj - miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, a także odmawiania Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny w domu, w gronie rodziny. W kościele nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 16.45, w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.

2. Dziś obchodzimy 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Panu Bogu i Matce Najświętszej dziękujemy za wolną Ojczyznę i prosimy o błogosławieństwo w codziennym naszym życiu, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla naszych rodzin i całego narodu. W obecnym czasie Pana Boga prosimy szczególnie o deszcz.  

3. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

4. Składam serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. Dziękujemy bardzo rodzinie z Ostrowąsa za ustawienie świeżych kwiatów przy głównym ołtarzu. Bóg zapłać.

5. Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości, pielgrzymom - czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa na najbliższy tydzień. Szczęść Boże

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws