Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (24.05.2020)

1. Dziś w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zgodnie ze zwyczajem zdejmuje się z krzyża procesyjnego czerwoną stułę oraz chowa figurkę Chrystusa Zmartwychwstałego. Za tydzień przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. We wtorek obchodzimy Dzień Matki. Wszystkie nasze kochane Mamy z wdzięcznością otaczamy serdeczną modlitwą i składamy życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa, a dla tych, które odeszły już do Boga prosimy o dar nieba i łaskę wiecznego szczęścia.   

3. Przed nami ostatni tydzień maja. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 16.45, w niedzielę po mszy świętej o godz. 9.00.

4. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”.

5. Składam serdeczne podziękowanie za złożone podczas mszy św. ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego sanktuarium. Jednej z rodzin sympatyków naszego sanktuarium dziękujemy za ustawienie świeżych kwiatów przy ołtarzach. Bóg zapłać.

6. Parafianom, sympatykom naszego sanktuarium z okolicznych miejscowości, pielgrzymom - czcicielom Matki Bożej Ostrowąskiej życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.

Sanktuarium Matki Bożej Ostrowąskiej

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowąsie

Kontakt >

tel. (+48) 054 282 61 24

Parafia Narodzenia NMP
Ostrowąs 80

87-700
Aleksandrów Kujawski

woj. kujawsko-pomorskie
pow. Aleksandrów Kujawski
gm. Aleksandrów Kujawski

Odwiedziło nas już: gości.
Webmaster Slaws